Taras Tyagur

I ‘d like to thank SmartWay for their individual approach. Since I live in New York and needed some preparation for my TOEFL test it had to be done via Skype. Svitlana Churina has accommodated all of my needs. Our classes were not only scheduled at convenient hours but also were filled with extensive learning and highly proficient explanation. Svitlana’s professionalism is undeniable and approach is unique. I’ve passed my TOEFL exam with flying colors. Thanks SmartWay.

Vadym Vakaliuk

Саме на цьому сайті я вперше прочитав про Smart Way. Це було майже два місяці тому . Саме стільки я вивчаю англійську мову – разом з ними,завдяки ним та дякуючи їм. Прийшовши сюди вперше, я зрозумів – це саме те,що я шукав. Smart Way – це єдина велика сім”я , де тобі завжди раді, де тобі затишно і комфортно, де завжди чудова дружня атмосфера . Smart Way – це команда професіоналів, яка дасть тобі максимум знань, мотивує тебе настільки,що в тебе відкриється не тільки друге дихання ,а й сорок друге ( а ти навіть не знав,що таке можливе)…Smart Way – це ідеальний вибір як і для тих ,хто хоче вдосконалити та покращити свої знання ,так і для тих, хто хоче почати навчатись з нуля…( і за кордоном ви будете почуватись набагато впевненіше,ніж невідомий фольклорний герой,який дзвонив в Лондоні на ресепшн – ТУ-ТІ-ТУ-ТУ-ТУ-ТУ))))) Ви скажете простіше –

I want to get two hot teas to my room two twenty two…..

І почуєте у відповідь – Oh, sure! It will be ready in a few minutes….)

Рекомендую Smart Way ВСІМ !!!

Aleksandra Arsen

SmartWay отличная команда , которая поможет вам в изучении языка и достижения того уровня которого вы желаете .) Комплексные занятия которые направлены на все стороны изучения и дружелюбные наставники помогут вам в достижении вашей цели .. И что самое главное они заинтересованы в вашем успехе так же как и вы сами .. И вместе с ними вы непреммено достигнете желанного результата ))) SmartWay лучшие курсы на которые я ходила и я им очень благодарна за высокий уровень английского.

Olha Mirchuk

Дуже вчячна Smartway за чудові уроки та велику кількість набутих знань. Приємно вражає якість викладеного матеріалу та атмосфера уроків. Завжди хочеться йти на уроки та вчити як можна більше. Викладачі стали для мене справжніми друзями. Найбільше мені сподобалося те, що уроки не були банальними з крейдою та дошкою, а й з використанням технологій. У них дуже індивідуальний і правильний підхід до студентів, зручний графік та професійне ставлення до викладання. Усі вчителі отримали освіту в англомовних країнах, тому знання у них на найвищому рівні. Будьте впевнені, що тут вас підготують до необхідних тестів чи життя закордоном. Особлива увага надається говорінню, оскільки вчитень від самого початку розмовляє вийняткого англійською. Я дуже вдячна Лідії за такі чудові та незабутні урокию

Неважливо початківець ви чи уже маєте якісь знання мови, дуже рекомендую навчатися саме у Smartway.

Николь Кидман

SmartWay – Вдалий вибір для тих, хто хоче покращити свої знання з англійської мови або підготуватись до здачі іспиту. Зручний графік, затишні приміщення, приємні викладачі.

Kate Evanson

Високий рівень знань вам гарантовано:) дуже хороші викладачі, пояснюють доступно. Проходження тесту на початку визначить ваш рівень, що є не менш важливим. Дуже сподобались заняття. Велике спасибі Ліді за дійсно круті уроки.

P.S. Біля дверей є скринька з пророцтвом, кожного разу коли я йшла додому, я обов’язково його витягувала. Більша їх частина збулась;)

Галина Навальковська

Коли ти навчаєшся чомусь новому( або згадуєш добре забуте старе)- дуже важливо щоб поряд були люди, які тебе підтримують і допоможуть “не опустити руки” . Smart Way- the best place for studing English in different ways 🙂 Thank you for my IELTS result 6.0.

Nina Ivanova

Smart Way courses became for me an excellent helper on my way of studying english. Coaches always help you with correct direction and help to avoid frequent errors. Huge “Thanks” for Svitlana Churina!))) she is really great English coach! I’m proud I have such a professional teacher)))) Smart way- you are the best!!! Organization of classes is very convenient , it is interesting for me to be your student! Thank you !- one more time!))))). My best wishes and regards for Smart Way! Your thankful student, Nina.

Maria Kosiychuk

Особисто я думаю, що найкраще аглійську мову можна вивчити тільки у SmartWay.

Завдяки моїм старанням та зусиллям найкращих викладачів, мій рівень англійської досить помітно виріс.

Навчання тут досить приємне та цікаве!

До кожного знаходять індивідуальний підхід.

Я з впевненістю можу порекомендувати SmartWay кожному, хто бажає досконало вивчити англійську!

Taras Chorny

Мої вітання усім хто бажає поринути у світ нелегких випробовувань – вивчення англійської мови, а також тим – хто мріє підвищити свій рівень мови із середнього до високого і стати впевненим користувачем англійської мови в загальному та академічному стилі ! Команда висококваліфікованих спеціалістів “SmartWay” зробить для Вас неможливе – можливим, розвіє міф про складність у вивченні англійської мови.

Маю величезну приємність підтримувати та покращувати свій рівень мови, брати персональні уроки для IELTS екзамену під керівництвом висококваліфікованого фахівця в своїй справі та прекрасної людини – Світлани. З власного досвіду, повинен зазначити, що Світлана і кожний представник цієї молодої команди “SmartWay” застосовують індивідуальний підхід до кожного студента, нові методи викладання, які абсолютно дієвіші та кардинально відмінні від концепцій притаманних шкільним та університетським викладачам. Легкість викладання, пояснення складних речей у зрозумілій формі, постійне спілкування англійської мовою на занятті, модерний офіс європейського зразку із необхідним обладнанням та всіма зручностями, порядність викладачів та гнучний графік – допомогло здолати труднощі із граматикою, підвищи рівень мови, а саме голоне – подолати мовний бар`єр і відчувати себе повноцінною людиною в англомовному середовищі. Тому безумовно всім рекомендую та висловлюю щиру подяку викладачу Світалані, а також колективу “SmartWay”.