28 травня 2016 року в Україні відбувся найбільший у світі урок англійської мови, що претендує на місце у Книзі рекордів Гіннеса. Цього дня у 55-ти містах одночасно проводився наймасштабніший урок в історії України для усіх бажаючих. Акція була організована громадською організацією GoGlobal спільно із Посольством Сполучених Штатів Америки в рамках Року англійської мови та Днів Америки в Україні. Місто Івано-Франківськ та мовні курси “Smart Way” не могли не долучитися до цього дійства. Ми взяли участь у заході запросивши наших учнів, однодумців та усіх бажаючих поспілкуватись англійською.

team

Масовий урок англійської мови пройшов у форматі розмовного клубу, під час якого вчителі ставили питання, а учасники відповідали на них. Наші учасники мали можливість познайомитись та поспілкуватись з новими людьми, які також люблять та вивчають англійську мову. Знання мови та навички спілкування не відігравали основного значення, все було сконцентровано на дружньому та приємному спілкуванні, з умовою використання тільки англійської мови. По-правді кажучи, викладачі, зокрема, та учасники, в особливості, отримали величезне задоволення від проведеного дійства. Ми намагалися забезпечити дружню, невимушену атмосферу, а наші учні тільки підтримали цю ідею і були переповнені ініціативністю, ентузіазмом та хорошим настроєм.

У Рік англійської мови в Україні наймасштабніший урок в історії об’єднав не тільки самі міста, а й людей, яким подобається вивчати англійську мову, удосконалюватись, спілкуватись з новими людьми та гарно проводити час.

Ольга Пріцак