Заснована парою ентузіастів, захоплених англійською мовою, команда професіоналів SmartWay продовжує навертати все більше і більше людей в лави шанувальників англійської мови. Ми не обіцяємо вам швидких результатів та безглуздих коротких шляхів, натомість, ми гарантуємо вам важку працю, безсонні ночі та міцні ґрунтовні знання англійської мови. Плюс, як бонус, ви отримаєте детоксикацію від ліні. Все, що вам потрібно — це вмотивованість, а наші невгамовні Smart-Інструктори забезпечать вас усім іншим. Вони люблять студентів — тому що знають, як їх готувати!


iurii_zubiak

Юрій Зуб’як

Мега-мозок SmartWay, людина за лаштунками, непомітний і, водночас, впливовий член нашої команди. Жодна проблема не є завеликою, а людина — замалою в його очах. Увага до деталей і нестандартне мислення роблять його чудовим лідером.

sergiy_zubiak

Сергій Зуб’як

Як кожен сад потребує турботливого садівника, так і кожен офіс потребує висококваліфікованого менеджера. Містер Зуб’як створює атмосферу привітності, розуміння і взаємоповаги як серед колег, так і серед студентів.

maryana_lumyanyk

Мар’яна Лум’яник

Ви з легкістю переймете притаманне їй почуття відповідальності. Ніяка вправа не пройде не поміченою і буде ретельно проаналізована, тому навички здобуті з цим викладачем залишаться з вами на все життя. Її палке бажання вас навчити, змусить вас закохатися в англійську мову назавжди.

maryna_savchuk

Марина Савчук

Спокійна і впевнена, але з перчинкою, ця вчителька запалить будь-який урок. Час проведений з нею є продуктивний та повний позитивних емоцій. Здобувши досвід в кол-центрі, вона знає відповіді на найпідступніші запитання і навчить вас не тільки говорити, а й думати англійською.

kate_demchenko

Катя Демченко

Сонячний промінчик нашої компанії. Її любов до навчання заразна, і навіть якщо студент недостатньо вмотивований, це зміниться після першого ж заняття. Обізнана, завзята і відповідальна, вона не тільки дасть вам глибокі знання англійської мови, але також надихне на майбутні звершення. Її улюблена цитата: «Ліфт до успіху не працює. Скористайтеся сходами».