Заснована парою ентузіастів, захоплених англійською мовою, команда професіоналів SmartWay продовжує навертати все більше і більше людей в лави шанувальників англійської мови. Ми не обіцяємо вам швидких результатів та безглуздих коротких шляхів, натомість, ми гарантуємо вам важку працю, безсонні ночі та міцні ґрунтовні знання англійської мови. Плюс, як бонус, ви отримаєте детоксикацію від ліні. Все, що вам потрібно — це вмотивованість, а наші невгамовні Smart-Інструктори забезпечать вас усім іншим. Вони люблять студентів — тому що знають, як їх готувати!


svitlana_churina

Світлана Чуріна

Як серце нашої школи, вона наповнює її теплотою, розумінням і турботою. Цілі її студентів стають її власними, а ваш прогрес для неї є важливішим, ніж для вас. В її особі ви знайдете надійного наставника, що пройде з вами шлях до досконалого знання англійської мови. «Нічого особистого — лише бізнес» — це не про неї.

lidiia_iermak

Лідія Єрмак

За кембриджським міжнародним словником англійської мови: викладання — це мистецтво передачі власних знань, умінь та навичок. Вона ж каже, що будучи вчителем, поєднує в собі ролі акторки, диригента, хорошого та поганого поліцейського, і просто енерджайзера, що «зарядить» ваш мозок. ЇЇ мета — змусити вас полюбити англійську мову, як жінки в рекламі люблять йогурт. Вона перетворить ваш навчальний досвід на Фан-тастичну пригоду!

iurii_zubiak

Юрій Зуб’як

Мега-мозок SmartWay, людина за лаштунками, непомітний і, водночас, впливовий член нашої команди. Жодна проблема не є завеликою, а людина — замалою в його очах. Увага до деталей і нестандартне мислення роблять його чудовим лідером.

sergiy_zubiak

Сергій Зуб’як

Як кожен сад потребує турботливого садівника, так і кожен офіс потребує висококваліфікованого менеджера. Містер Зуб’як створює атмосферу привітності, розуміння і взаємоповаги як серед колег, так і серед студентів.

maryana_lumyanyk

Мар’яна Лум’яник

Ви з легкістю переймете притаманне їй почуття відповідальності. Ніяка вправа не пройде не поміченою і буде ретельно проаналізована, тому навички здобуті з цим викладачем залишаться з вами на все життя. Її палке бажання вас навчити, змусить вас закохатися в англійську мову назавжди.

maryna_savchuk

Марина Савчук

Спокійна і впевнена, але з перчинкою, ця вчителька запалить будь-який урок. Час проведений з нею є продуктивний та повний позитивних емоцій. Здобувши досвід в кол-центрі, вона знає відповіді на найпідступніші запитання і навчить вас не тільки говорити, а й думати англійською.

kate_demchenko

Катя Демченко

Сонячний промінчик нашої компанії. Її любов до навчання заразна, і навіть якщо студент недостатньо вмотивований, це зміниться після першого ж заняття. Обізнана, завзята і відповідальна, вона не тільки дасть вам глибокі знання англійської мови, але також надихне на майбутні звершення. Її улюблена цитата: «Ліфт до успіху не працює. Скористайтеся сходами».

svitlana_bosovych

Світлана Босович

«Залізна Леді» нашої компанії. Її мета навчити вас мови самої королеви і вам від цього не втекти. З відмінними навиками академічного читання, для неї не існує жодного невідомого слова. Гугл-перекладач нервово палить у кутку, в той час коли ви насолоджуєтеся заняттям з нею.